- Gratis vloerstaal lenen
- Zeer ruim assortiment
- Beste kwaliteit tegen de scherpste prijs
- Deskundig advies
Gelasta | Oakland Visgraat PVC plak
€38.95
Prijs is incl BTW
De Gelasta Oakland Visgraat PVC plak vloer geeft uw interieur een stijlvolle en tijdloze basis. Het klassieke visgraatpatroon zorgt voor karakter en ritme in de ruimte, terwijl de warme eikentinten en subtiele lijnen- en noestenstructuur juist rust brengen. Deze serie is voorzien van Register Embossing, waardoor de voelbare structuur mooi aansluit op het houtdessin. In combinatie met de extra matte toplaag ontstaat zo een realistische houtlook met een verfijnde uitstraling. De extra grote visgraatplank van 76,5 x 15,3 cm zorgt bovendien voor een ruimtelijk en rustig vloerbeeld.
Omdat het om PVC plak (dryback) gaat, wordt de vloer rechtstreeks verlijmd op een geëgaliseerde ondergrond. Dat zorgt voor een strak eindresultaat, weinig loopgeluid en een goede warmteoverdracht. De vloer is daarnaast 100% waterproof en daardoor geschikt voor intensief dagelijks gebruik in vrijwel iedere ruimte in huis. Met een warmteweerstand van 0,02 m² K/W is Gelasta Oakland Visgraat PVC plak ook uitstekend te combineren met vloerverwarming.
Ook technisch is deze serie een sterke keuze. De vloer heeft een totale dikte van 2,5 mm, een slijtlaag van 0,55 mm en valt in gebruiksklasse 42, waardoor hij niet alleen geschikt is voor woningen, maar ook zeer interessant is voor projectmatig gebruik. De collectie is leverbaar in meerdere warme eikendecoren en is daarnaast ook verkrijgbaar in rechte plank, Hongaarse punt en Weense punt. Zo kunt u eenvoudig eenheid creëren tussen verschillende ruimtes in huis of project. Gelasta vermeldt bovendien 25 jaar garantie voor huishoudelijk gebruik en 10 jaar garantie voor commercieel gebruik.
Voordelen van Gelasta Oakland Visgraat PVC plak:
- Klassiek visgraatpatroon
- Extra grote visgraatplank
- Register Embossing voor realistische houtstructuur
- Extra matte afwerking
- 100% waterproof
- Geschikt voor vloerverwarming
- Ook leverbaar in rechte plank, Hongaarse punt en Weense punt
| Specificatie | Omschrijving |
|---|---|
| Breedte | 15,3 cm |
| Lengte | 76,5 cm |
| Totale dikte | 2,5 mm |
| Pakinhoud | 1,87 m² |
| Slijtlaag dikte | 0,55 mm |
| Randafwerking | 4V-groef |
| Geschikt voor vloerverwarming/koeling | Ja |
| Geschikt voor zwenkwielen | Ja |
| Geschikt voor trappen | Nee |








